STANY KONTYNENTALNE

Ezoteryczny Ocean Spokojny.

c2

Wakacje nad Pacyfikiem? Plaża, palmy, domki letniskowe i leżaki? Nie dzisiaj! Dzisiaj zawędrujemy prawie na koniec Świata. Nad wybrzeże Oregonu.

Jest coś tajemniczego i mistycznego w miejscu, w którym Ocean Spokojny spotyka się z Oregonem. Mgła i deszcz wiernie towarzyszą podczas każdego spotkania. Plaże są tam niezwykłe i powalają na kolana niespotykanym nigdzie indziej urokiem. Dziwne, tajemnicze, przez wiele miesięcy w roku opuszczone. Tak dalekie od konwencjonalnego wyobrażenia. Pacyfik i Oregon opowiadają razem niesamowite historie: deszczem, poszarpanym wybrzeżem, paranormalnymi historiami krążącymi wśród miejscowych, czy duchem indiańskich plemion. Wyprawa w zimny, deszczowy dzień nad oregońskie wybrzeże, czyli wyprawa duchowa. Dlatego dzisiaj wyjątkowo nie będę opisywać. Podrzucam zdjęcia. I dodam tylko, że wybrzeże to jeden z Siedmiu Cudów Oregonu. 

A na nich:

Cannon Beach, Oregon. 72-metrowy monolit skalny. Siedlisko rozgwiazd i krabów, miejsce lęgowe ptaków i wymarzony kawałek Świata na spacer w deszczowy dzień.

Hammond, Oregon. Wrak statku Peter Iredale. Rejs z Salina Cruz do Portland zakończył się w tym pięknym porcie.

Oceanside, Oregon. Plaża.

c2

a2

g2

es

b2

d2

fa

pogoda-nam-niestrasznna

dsc_694m9s

dsc_670b6s

dsc_6804sa

dsc_679j2a

dsc_6371g

Jeśli chcesz wybrać się w więcej fascynujących miejsc, zaglądaj na facebooka!

5 odpowiedzi »

  1. Swietne wybor I Ciesze sie ze pokazecie ten przepiekny zakatki swiatu. Pozdrawiam I Zycze Wam mnistwo wrazen.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.